«

»

Říj 30 2016

Morbidní prsty

Halloween jsem nikdy slavit netoužila. Mediálně-konzumní masáž jsem ignorovala a na Svátek zemřelých jsem zapálila pár svíček za dobré duše, které mi chybí.
Letos je to jinak, děti nejsou slepé ani hluché, takže Halloween vnímají. Jim se líbí ta karnevalovost – oranžová s černou a spousta strašidelné legrace.

Lízina kamarádka donesla do školy strašidelné perníčky, takže bylo jasné, že taky nějaké cukroví budeme tvořit. Naštěstí jsem o víkendu načerpala novou inspiraci. Holky mi pomohly vyrobit klasické linecké těsto a já jsem během chvíle večer uválela prstíky…Trocha marmelády + půlka mandličky a je hotovo.
Bohužel jsem do těsta dala moc kypřícího prášku, takže prstíky vcelku dost nakynuly, ale na plechu před upečením vypadaly opravdu perfektně.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/71151/virtual/www/subdom/lenka/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontrolní text

*